Ayhan Örs
Kurucu Ortak

Ayhan, İstanbul'da doğmuş ve yetişmiştir. Türkiye'nin önde gelen Boğaziçi Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümünde okumuş ve 1977 yılında mezun olmuştur. 1986 yılında Türkiye'nin ilk yol işaretleme ihalesini kazanarak, kariyerine trafik güvenliği sektöründe başlamıştır. İhaleyi başarıyla tamamladıktan sonra, 1989 yılında Kisan İnşaat A.Ş.'yi kurmuştur ve kuruluşundan bu yana Kisan'ın Yönetim Kurulu Başkanıdır. 2019 yılında Kisan HM Atık Geri Kazanım A.Ş.'nin ortak kurucularından olmuştur.

Ayhan Örs evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede Türkçe ve İngilizce bilmektedir.

Tibet Örs
Kurucu Ortak

Tibet, İstanbul'da doğmuş ve yetişmiştir. Koç Lisesi'nde Matematik, Fen ve Almanca konuları ağırlıklı International Baccalaureate programını tamamlamıştır. Koç Lisesi'nden mezun olduktan sonra, University of Pennsylvania’nın (UPenn) School of Engineering okulunda Sistem Mühendisliği, UPenn'in önde gelen Wharton İşletme Okulu'nda Finans ve Operasyon Yönetimi okumuştur. Kisan İnşaat A.Ş. yönetim kurulu üyesidir. Kisan HM Atık Geri Kazanım A.Ş. ortak kurucusudur.

Türkçe ve İngilizce'yi akıcı konuşmaktadır, Almanca ve Yunanca'yı ise anlamaktadır.

Mehmet Hakan Mermer
Kurucu Ortak

Hakan Mermer, İstanbul'da doğmuş ve yetişmiştir. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde Ekonomi okumuştur. Finans, Metal ve Cam sektörlerinde çalışmış ve bu sektörlerin önde gelen şirketlerinde yönetim pozisyonlarında bulunmuştur. Cam, Alüminyum, Kimya, Havacılık, Yazılım firmalarında ortaklıkları vardır. Kisan HM Atık Geri Kazanım A.Ş. ortak kurucusudur.

Hakan Mermer evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede Türkçe ve İngilizce bilmektedir.